Maya-Angel-1280x720.png

Відновлення роботи клубу

27.04.20200

Доброго дня Шановні клієнти та відвідувачі Американського Гімнастичного клубу.

      Ми щиро Вам вдячні за Вашу підтримку і розуміння у ситуації, що склалась у зв’язку з всесвітньою пандемією, яка викликана поширенням вірусу COVID-19. Сподіваємось, що усі члени Вашої родини почуваються добре.

     На сьогоднішній день динаміка захворювання в нашій країні стабілізувалась, хоча і статистика не є втішною, але завдяки мірам які були введені завчасно і свідомій поведінці наших громадян з’являються надії, щодо поступового повернення суспільства до нормального способу життя. Адміністрація клубу слідкує за усіма новинами як в Україні, так і у світі. Отримавши деякі напрацювання інших країн, які вже поступово знімають обмеження та відновлюють роботу підприємств у сфері обслуговування, ми розробляємо індивідуальний комплекс мір, для відновлення роботи клубу.

Найголовніше для нас це Ваша безпека. Саме тому вивчаючи рекомендації та нововведення у нашій галузі, ми хочемо створити безпечні умови для проведення наших занять вживаючи усіх заходів та використовуючи рекомендації не лише українських лікарів та вчених.

За останньою інформацією від українського уряду, ми відносимось до 2 етапу зняття карантинних обмежень, який планується на період з 26 – 30 травня. Сподіваємось, що усі передумови для цього будуть.

Тимчасом ми продовжуємо проводити он-лайн заняття для Вас та Ваших дітей, щоб Ви могли з користю проводити час на карантині і розвиватись не лише розумово, але й фізично.

 Дякуємо за Вашу підтримку та розуміння. Сподіваємось незабаром ми зустрінемось!

 З любов’ю Американський Гімнастичний Клуб.

American Gymnastics Club


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *