Гімнастика для малюків в Києві | American Gymnastics Club

2,5 – 3,5 років

Вiк: 2,5-3,5  років

Тривалість заняття: 45 хвилин

Безпека і комфорт – ось головні пріоритети при розробці програм навчання для дітей дошкільного віку. Настінні захисні мати і м’які, барвисті гімнастичні поролонові мати у вигляді різних геометричних фігур: трикутники, бочки, драбинки, трапеції, захищають від можливих травм. Все обладнання розроблене і виготовлене у Франції, компанією GYMNOVA, спеціально для дітей дошкільного віку, з урахуванням необхідних заходів безпеки. Вправи виконуються з використанням гімнастичних драбин, гімнастичних міні брусів і міні кілець, канатів для лазіння, гімнастичних міні колод, батутів та надувних акробатичних доріжок, дитячого батута і «поролонової ями» для приземлення та багато, багато іншого! Ця весела програма складається з рухливих навчальних ігор, хореографічних вправ, індивідуальних вправ на спеціальному ДИТЯЧОМУ гімнастичному обладнанні, а також танцювальних і гімнастичних загально розвивальних вправ.

Популярна дитяча музика підібрана відповідно до теми занять, допомагає дітям швидше освоювати програму, отримуючи при цьому позитивні емоції.

Під час занять діти виконують вправи, які сприяють зміцненню м’язового корсету та формуванню правильної постави, а це є надважливим для дітей даної вікової групи, а також тренують баланс та сміливість на колоді та шведській стінці, розвивають координацію та силу з допомогою вправ на смузі перешкод та батуті, виконують силові вправи на брусах, кільцях та перекладині, грають функціональні ігри у «поролоновій ямі», навчаються виконувати стійку на руках та різноманітні перекиди.

В процесі заняття діти розвивають не лише фізичні можливості, а й навчаються рахувати, вивчають форму та колір предметів, виконують розвивальні завдання з різноманітними предметами.