2-1280x853.jpg

Старт занять

26.05.20200

Тобі теж набрид карантин? Годі сумувати, у нас гарна новина! Нарешті, Американський Гімнастичний Клуб знову відчинить двері для наших друзів!

Вже з 01 червня 2020 року ми розпочинаємо поступово відновлювати заняття. Наша адміністрація та менеджери вже з 25 травня розпочнуть підготовку до запуску занять, а також обов‘язково зв‘яжуться з Вами для того щоб відповісти на всі Ваші запитання та узгодити наш новий графік.

А поки, знайомтесь із нашими новими правилами роботи клубу:

1) Для налагодження усіх процесів та забезпечення безпечних умов занять наш клуб буде відновлювати заняття в 3 етапи. Кожен з етапів буде тривати від 10 до 14 днів.

І Етап 01.06.2020 – 14.06.2020

Ми відновлюємо заняття для дорослих, а саме дівчат та хлопчиків вікових груп: 5-7, 8-10, 11-13, 14+. Для допущення до занять потрібно пройти контроль на першому поверсі корпусу. І ось як він буде проходити:

  1. Відвідування занять можливе лише за попереднім записом.
  2. Обов’язкове проходження температурного скринінгу.
  3. Перевірка наявності, одягнутої перед входом до корпусу, маски.
  4. Гарне самопочуття та відсутність візуальних ознак ГРВІ( нежить, кашель, почервоніння обличчя, пітливість).

2) Відвідувачі у яких під час контролю будуть виявлені симптоми ГРВІ, підвищена температура (вища за 37,2), або відсутня маска – до занять допущенні не будуть.

3) Для тих хто хоче залишитись на самоізоляції та для найменших наших гімнастів ми залишимо on-line заняття, записатись на них Ви зможете зв’язавшись з офісом.

4) Кожен із наших працівників буде проходити температурний скринінг, візуальний огляд на наявність ознак ГРВІ перед допущенням до виконання свої службових обов’язків.

Гарантуємо, в клуб будуть допущені лише здорові співробітники та відвідувачі без найменших симптомів ГРВІ!

5) Ми вимушені вводити обмеження для доступу батьків до приміщення корпусу, це дозволить уникнути скупчення людей у приміщеннях. На прилеглій території розташовані зручні лавки, на яких Ви можете розмістить під час очікування кінця занять.

6) З програми занять на певний період буде виключена загальна розминка, для кожної групи вона буде окремо проводитись з тренером. На першому занятті ми проведемо інструктаж, навчимо дезінфікувати руки, дотримуватись безпечної дистанції.

7) Для належного провітрювання приміщень, прибирання та дезінфекції обладнання інтервал між заняттями збільшено до 30 хвили.

8)Приходити на заняття потрібно вчасно! Але не раніше ніж за 10 хвили до початку. Інакше доведеться очікувати поза територією корпусу, вхід до корпусу буде суворо по розкладу і списку. Тому ще раз наголошуємо, що участь у заняттях можлива лише за умови попереднього запису. У разі, якщо Ви хочете змінити день тижня, час тренування, або назначити відпрацювання, Ви повинні проінформувати нас за 24 години (списки формуються заздалегідь і передуються черговими, корегування неможливе).

 

Ми піклуємося про Вас та наших співробітників, тому робимо усе можливе для того, щоб відвідування нашого клубу було максимально безпечним, тому дуже сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку.

Ну дууууууже сильно чекаємо на наші нові зустрічі!

З любов‘ю Американський гімнастичний клуб

American Gymnastics Club


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *