Заняття гімнастикою для дошкільнят в Києві | American Gymnastics Club

3,5 – 4,5 років

Вiк: 3,5-4,5 років

Тривалість заняття: 55 хвилин

Заняття для дітей віком 3,5-4,5 роки включають розминку (вправи для загального розвитку дитини), стрибки, присідання, розважальні вправи, які спрямовані на розвиток уваги та формування навички слухати тренера.

Програма для дошкільнят фокусується на формуванні рухових навичок, вивченні різних гімнастичний рухів, творчому самовираженні дитини та розвитку впевненості у собі. Основи гімнастичних вправ для удосконалення вестибулярного апарату вивчаються у веселій ігровій формі з використанням музичного супроводу,  а також з допомогою виконання вправ на спеціально організованих «станціях».

На занятті, тривалістю 55 хвилин, діти займаються на адаптованому до їхнього віку обладнанні та за спеціально розробленою програмою.

Програма занять для дітей даної вікової групи включає вправи на смузі перешкод, брусах, кільцях, перекладині, колоді, шведській стінці, а також батуті, які сприяють розвитку гнучкості, координації, спритності, балансу та сили.

Програма занять передбачає виконання вправ для зміцнення м’язового корсету та формування навички правильної постави.

Заняття проводяться весело та цікаво, оскільки включають виконання розвивальних завдань з різними предметами, функціональні ігри в «поролоновій ямі», вивчення захоплюючих гімнастичних елементів.