Про нас - American Gymnastics Club Київ | American Gymnastics Club


Американський Гімнастичний клуб (American Gymnastics Club) – перша та єдина в країні мережа унікальних спортивних клубів, яка базується на Розвивальній Гімнастиці (якщо вирішили почитати в Google – «recreational gymnastics»). Перший в Україні Гімнастичний клуб розпочав свою роботу у жовтні 2018 року. За цей період оцінили та відчули на собі переваги занять тисячі дітей та дорослих.

Чим же приваблюють заняття з розвиваючої гімнастики? Відповідь досить проста: ще ніколи гімнастика не була такою доступною для всіх охочих. Вам не потрібно проходити відбір, слухати про те, що вам вже «пізно», достатньо лише мати бажання і втілювати свої мрії. Унікальність та універсальність програми занять полягає у різноманітності вправ, великій кількості сучасного обладнання, професійній команді тренерів та чіткій класифікації груп, адже заняття підходять як для півторарічних дітей, так і для дорослих, як для новачків, які тільки знайомляться з гімнастичними вправам, так і для прогресивних підлітків, які хочуть вдосконалити свої навики.

Мотивація, заохочення і великий інтерес- ось що потрібно кожному з нас, та насамперед дітям. В Американському Гімнастичному Клубі – тренери не змушують, а знаходять підхід до кожного та допомагають повірити в свої можливості, саме  тому заняття проходять в позитивній, невимушеній атмосфері.  І як наслідок, після тренувань Ви та Ваші діти знаходитесь у гарному настрої та відчуваєте задоволення.

Про користь занять можна говорити годинами. Але є ключові риси які так потрібні кожному в нинішньому світі: активність, сміливість, висока самооцінка, впевненість в собі. Та слід не забувати про  користь для здоров’я: укріплення опорно-рухового апарату, зміцнення кісток, гнучкість суглобів, еластичність м’язів та укріплення імунної системи – хіба не це так потрібне дітям в ранньому віці?

Крім щоденних занять, в Американському Гімнастичному Клубі проходять «Показові виступи» та різноманітні тематичні вечірки, які допомагають зібрати активних однодумців і популяризувати та прививати любов до спорту, перетворюючи його в стиль життя.Контакти


Місце знаходження

м. Київ, вулиця Фізкультури 1, корпус 3

Телефон

044 333 71 01

EMAIL

kievagc@gmail.com

Режим роботи:

ПН-ПТ з 16:00-21:00
СБ з 09:00- 16:00