Про нас

Філософія клубу

Соціальна відповідальність і турбота про здорове і щасливе майбутнє підростаючого покоління в Україні.

Мета проекту

Адаптація та застосування в Україні, кращі міжнародні форми фізичної культури та спорту. Впровадження в Україні унікального сучасного підходу до організації фізичної культури і спорту, а саме, формування інтересу людей, мотивації і насолоди від фізичного навантаження. Якісний ранній фізичний розвиток дитини, починаючи з його перших кроків

Американський Гімнастичний Клуб стартував в Україні

Хто ми

21 день потрібно, щоб заняття спортом стали звичкою, принаймні так кажуть. Ми прищепимо вам та вашим дітям любов до спорту набагато швидше. Міцне і витривале тіло, правильна постава,  підвищення впевненості у собі. А головне – перед вами та дитиною є щонайменше двоє дверей – обрати великий спорт чи просто добру фізичну форму. Поки це доленосне рішення назріває, вам – до нас. Філософія тренувань – у створенні безпечної, якісної  та позитивної тренувальної атмосфери, яка буде заохочувати кожну дитину. При цьому, висококваліфіковані тренери проводять заняття відповідно до обраної вами програми.

Вперше в Україні починає роботу  Американський Гімнастичний Клуб (American Gymnastics Club) – єдина в країні мережа спортивних клубів, яка базується на Розвивальній Гімнастиці (якщо вирішили почитати в гуглі – «recreational gymnastics»). Саме її використовують для тотального оздоровлення  населення. Це перший в Україні клуб із найсучаснішим обладнанням для ВСІХ, хто хоче займатися гімнастикою. Це новий підхід до оздоровлення дітей та дорослих. Адже гімнастика  – це вид спорту, який гармонійно і просто вдосконалює фізичну форму та забезпечує, навіть, технічну підготовленість.

Загляньте якось на хвилину до спортзалу в будень, Ви будете в черзі на тренажер. Спорт неминуче стає модним. Якщо на бігову доріжку ми себе заганяємо, то дитину змусити зробити це складно! Тому світовий тренд – це масовий спорт – універсальна гімнастика для всіх –  Gymnastics for All. Вона оздоровлює, причому не має жодних вікових обмежень.

Її унікальність в індивідуальному підході до кожної дитини. Мотивація, заохочення і великий інтерес «а що ж далі?» – тут тренери не змушують, а зацікавлюють, тому заняття приносить радість та задоволення. І як наслідок – після тренувань діти – активні, сміливі, цілеспрямовані і навіть трішечки зухвалі, адже це так потрібно саме в нинішньому світі.

American Gymnastics Club бере участь в благодійних проектах, а також планує залучити якомога більше українського населення до спільної участі в міжнародному гімнастичному русі «Гімнастика для всіх». Завдяки різноманітним програмам і заходам, які розраховані на людей різної статі, віку та рівня здібностей, Gymnastics for All сприяє фізичній грамотності, здоров’ю, оздоровленню та активному способу життя.


Спортивний зал світового рівня і передова техніка

Спортивний зал

Повністю оновлений зал, площа якого складає 500 кв. м., відповідає усім найсучаснішим вимогам.

Безпека понад усе! Американський Гімнастичний Центр оснащений новітнім обладнанням від GYMNOVA (офіційний постачальник Олімпійських ігор, чемпіонатів Світу та Європи).

Якісне та сучасне обладнання робить заняття максимально комфортними. Єдиний в Україні спортивний зал відповідає абсолютно всім міжнародним нормам і вимогам безпеки. У залі працює система підтримки комфортної температури і вологості повітря, є камери відеоспостереження.

Бiльш ніж 100 одиниць обладнання– від світового виробника гімнастичного обладнання GYMNOVA (Франція), спеціально розроблена серія обладнання EDU GYM by GYMNOVA для наймолодших відвідувачів залу (1,5–4,5 рокiв) складається з великої кількості обладнання яскравих кольорів які викликають шквал позитивних емоцій у дітей. Виготовлені з цілковито безпечних матеріалів згідно світових стандартів якості.

Також сучасна система пожежної безпеки, комфортна зона очікування для батьків з моніторами, на які передається зображення з камер спостереження залу, сучасний дизайн.

Місце знаходження

Американський гімнастичний центр знаходиться в самому центрі Києва, на території Національного Університету Фізичного виховання і спорту України за адресою: вулиця Фізкультури 1, корпус 3.
На території клубу є парковка.Контакти


Місце знаходження

вулиця Фізкультури 1, корпус 3

Телефон

044 333 71 01

EMAIL

kievagc@gmail.com