
У нас є гарна традиція, вітати наших діток з Новим Роком, та Різдвом! А традицій потрібно дотримуватись.
Ми дуже вдячні всім діткам та батькам, за участь та членство в нашому клубі незважаючи на усі перепони.
Ми вітаємо усіх з наступаючими святами. Миру, тепла та витримки!


