
З 25 по 31 травня в «Американському Гімнастичному Клубі» відбулися показові виступи наших гімнастів, в яких прийняло участь понад 100 вихованців віком від 5-14 років.
Ми раді вітати кожну дитину з гарним рівнем вмінь і виконанням вправ, а також щиро вітаємо всіх батьків. Всі Ви, не дивлячись на будь-які перешкоди, не перестаєте вірити та займаєтесь спортом, чим надихаєте нас на постійний рух вперед. Для нас Ви – справжні герої!
Але на цьому ми не зупиняємося: наш Клуб продовжує працювати все літо і ми завжди раді бачити Вас задля спільної мети – це здоров’я та щаслива посмішка всіх дітей від заняття гімнастикою.


