IMG_1009-640x735.jpg

Чому хлопчики мають займатися гімнастикою?

03.10.20192

Коли я був зовсім маленьким, з повним ротом молочних зубів і обличчям блідого кольору, мої батьки записали мене на гімнастику. У невеликому ангарі (я народився в родині військовослужбовців) з безліччю різнокольорових матів, батутів, балансирів і пляжним м’ячем діаметром вісім футів я навчився робити сальто, розтягуватися, безпечно падати і багато чому іншому.

Не заважайте своєму синові робити сальто

 Деякі батьки могли б презирливо скривити губи, думаючи про те, що їх син буде «скакати» на матах і робити сальто на перекладині. У такому випадку, вони можуть замість цього обрати той вид спорту, який вони вважають більш «енерговитратним», наприклад, американський футбол чи регбі. Такий вид спорту підвищить у дитини рівень тестостерону, щоб волосся почало рости в області пахв у ранньому віці. Але вони помиляються, так як в такому спорті ризик отримати травму вище, у порівнянні з гімнастикою (через те, що їх вчать безпеки).

Нажаль, такі погляди переважають в деяких сім’ях, в яких хлопчики можуть відчувати себе ніяково від занять таким видом спорту. Я, особисто, припинив займатися гімнастикою приблизно в 9 років, коли вирішив, що гімнастичний купальник і трико не в моєму смаку – рішення, про яке я з тих пір пошкодував.

Переваги заняття гімнастикою для Вашого сина

 Переваги занять гімнастикою носять як фізичний, так і соціальний характер. Звичайно, весь мій досвід епізодичний і ненауковий, але є вагомі докази того, що чоловіки відчувають позитивний ефект від занять гімнастикою як в юності, так і в зрілому віці.

Батьки можуть задатися питанням, чому виконання зворотного сальто або «колеса» принесе користь їх дитині, і як це може допомогти хлопчику в подальшому житті. Хоча, саме по собі зворотне сальто не вплине на успіх в житті, але навички, необхідні для виконання такого дивного трюку, залишаться.

Такий трюк вимагає сили, гнучкості та координації. Всі ці три навички допоможуть хлопчику в будь-якій фізичній або будь-який інший діяльності, якою він буде займатися в юності або в зрілому віці. Вони підвищать його впевненість, оскільки він зможе змагатися у всіх видах діяльності.

Іншим аспектом гімнастики, який виховує впевненість, є перемога над страхом. Робити сальто назад саме по собі страшно. Ви можете зробити сальто назад без легкої тремтіння в колінах? Діти, подолавши цей страх, стають більш впевненими в собі.

Додаткові переваги включають в себе заохочення здорового і активного способу життя, навчання тому, як правильно падати і приземлятися, а також розвиток комунікативних навичок. З огляду на таку велику кількість переваг, батьки мають заохочувати своїх синів займатися гімнастикою.

І, якщо Ваш син відчуває себе ніяково в купальнику і трико, скажіть йому, що вміння робити сальто і сідати на шпагат набагато крутіше.

American Gymnastics Club


2 comments

 • Sebastian

  22.11.2019 at 20:19

  Спортивна гімнастика чудовий спорт для дітей. Чому для дітей? Тому, що на цей вид спорту беруть з раннього дитинства. І часто гімнастика залишається з дитиною все життя якщо успішно займатися цим видом спорту, то ще до повноліття можна набратися здоров я і життєвого досвіду.

  • American Gymnastics Club

   18.02.2020 at 15:41

   На нашу думку, не важливо скільки років, головне бажання займатись.
   Ціль у кожного різна. Для кого це спосіб життя і мрія прийняти участь у Олімпіаді, та Чемпіонатах світу та Європи.
   Для інших, це ранній розвиток, гнучкість, координація, які у майбутньому стануть у пригоді для будь-яких видів спорту, чи у звичайному житті.
   Але для всіх, це дисципліна, досягнення поставлених цілей, та всебічний розвиток.
   Саме тому не важливий вік, важлива можливість займатись будь-якій дитині, чи навіть дорослим саме гімнастикою.

Comments are closed.