ZHeltoe-i-Beloe-Szhiganie-ZHira-Fitnes-16_9-Video-1280x720.jpg

Літо знижок

29.06.20200

               Друзі, Американський Гімнастичний клуб цінує кожного з вас та спеціально на літні канікули запускає акційну пропозицію, для усіх, хто вже відвідував наші тренування чи спробував але з певних причин не розпочав заняття. У червні та липні у Вас є можливість придбати акційний абонемент на літні місяці зі знижкою 5% від загальної вартості.

               Для нових відвідувачів діє акція «Знайомство з клубом». Завітавши на безкоштовне заняття Ви можете одразу придбати абонемент і отримати 5% знижки, а завітавши разом з другом у вас є чудова можливість займатись в одній групі та кожному отримати додаткове безкоштовне заняття.

              Ми подбали про безпеку під час занять зменшивши кількість відвідувачів, які займаються одночасно в одній групі до 5 осіб. Це ще не все, на всій території діє масковий режим, крім спортивного залу але там ми виділили індивідуальні зони для кожного відвідувача на безпечній відстані один від одного. Наш клуб пишається своїм підходом до безпеки усіх відвідувачів та працівників, тому ми ретельно дезінфікуємо усе спортивне спорядження, роздягальні, та зони загального користування після кожного тренування. Наші кліматичні установки працюють на повній потужності забезпечуючи відмінну циркуляцію повітря і прохолоду в найсучаснішому гімнастичному клубі України.

Ми завжди раді бачити Вас в нашому клубі і відповісти на всі Ваші питання за телефоном: 044-333-7101.

Приходьте, займайтесь – в нас безпечно та цікаво!

До зустрічі на заняттях!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *