IMG_0638-s-1-1280x1919.jpg

Розвиваюча Гімнастика

06.05.2019

 

У всьому світі одним з найпопулярніших напрямків масового спорту, нарівні з бігом або плаванням, є загальна гімнастика або, по-іншому, «Гімнастика для всіх», яка приваблює до занять дітей і дорослих.

Багато людей, які коли-небудь відвідували Японію чи Китай, із захопленням відзначають, як щодня протягом всього дня в абсолютно різних куточках міста, починаючи від центральних площ, закінчуючи галявинами в парках, можна спостерігати, як діти, дорослі, бабусі і дідусі збираються всі разом і займаються гімнастикою. Вони виконують синхронно різні танцювальні вправи з простими елементами акробатики або розтяжки.

Варто зазначити, що така велика пристрасть до гімнастики існує у людей практично в усьому світі. Причому в даному контексті зовсім не мається на увазі всім відома спортивна або художня гімнастика, яка доступна тільки молодим дівчаткам і хлопчикам з видатними здібностями.

Загальна, або масова, гімнастика, її ще називають «Гімнастика для всіх», – це форма фізичної культури, яка доступна для людей будь-якого віку і фізичних здібностей. Головні її функції – оздоровлення, відновлення, активний відпочинок.

American Gymnastics Club