45102781_258781474827983_9079016102977077248_n.jpg

Американський Гімнастичний Клуб стартував в Україні. Хто ми?

23.11.2018

Вперше в Україні починає роботу Американський Гімнастичний Клуб (American Gymnastics Club) – єдина в країні мережа спортивних клубів, яка базується на розвивальній гімнастиці (якщо вирішили почитати в гуглі – «recreational gymnastics»). Саме її використовують для тотального оздоровлення населення. Це перший в Україні клуб із найсучаснішим обладнанням для ВСІХ, хто хоче займатися гімнастикою. Це новий підхід до оздоровлення дітей та дорослих. Адже гімнастика – це вид спорту, який гармонійно і просто підтримує фізичну форму та дає навіть технічну підготовку.
Загляньте якось на хвилину до спортзалу в будень, Ви будете в черзі на тренажер. Спорт неминуче стає модним. Якщо на бігову доржку ми себе заганяємо, то дитину змусити зробити це складно. Тому світовий тренд – це масовий спорт – універсальна гімнастика для всіх – Gymnastics for All. Вона оздоровлює, причому не має жодних вікових обмежень.
Її унікальність в індивідуальном підході до кожної дитини, кожного спортсмена. Мотивація, заохочення і великий інтерес «а що ж далі?» – тут тренери не змушують, а зацікавлюють, тому заняття приносить радість та задоволення. І як наслідок – після тренувань діти – активні, сміливі, цілеспрямовані і навіть трішечки зухвалі, адже це так потрібно саме в нинішньому світі.

American Gymnastics Club